odzyskaj hasło
Zaloguj / Zarejestruj się
Szukaj


Z myślą o Godnej Emeryturze

 

Godna-Emerytura.pl powstała dla przyszłych emerytów. Dla ludzi mniej lub bardziej młodych, których interesuje gromadzenie i pomnażanie kapitału na jesień życia.

 

Wszystko zaczęło się od poszukiwania sprawdzonych informacji na ten temat. Okazało się, że można je w Internecie znaleźć, ale rozrzucone są po rozmaitych serwisach i forach. Niektóre ze wskazówek okazały się niesprawdzone, inne zawiodły nas na manowce, a forma, w jakiej wyjaśniane były zawiłości inwestowania w przyszłą emeryturę skutecznie zniechęcała do podejmowania tego rodzaju kroków.

 

Rozczarowani tym stanem rzeczy, bogatsi o wnioski wyciągnięte z błędów popełnianych przez inne serwisy, wiedząc, co będziesz chciał tu znaleźć, bo sami bezskutecznie poszukiwaliśmy tego samego, postanowiliśmy stworzyć własny portal, pod życzeniową nazwą Godna-Emerytura.pl.

 

Postawiliśmy na rzetelną i kompleksową informację oraz współpracę z ekspertami i praktykami. Chcemy bowiem, by serwis utrzymał pozycję najlepszego i najbardziej wiarygodnego w Globalnej Sieci kompendium wiedzy o obowiązującym w Polsce systemie emerytalnym.

 

Rozumiemy, że można skutecznie pogubić się w medialnych doniesieniach dotyczących OFE i emerytur, nieważne, czy wypłacanych teraz, czy też w odległej przyszłości.

 

Na stronie Godna-Emerytura.pl prezentowane są więc aktualności z rynku emerytalnego, komentowane ustawy i propozycje zmian w systemie emerytalnym. Znajdziesz tu skuteczne sposoby efektywnego inwestowania w ramach trzeciego filaru. Możesz również zadać pytanie ekspertowi i uzyskać kompetentną odpowiedź.

 

Stań się częścią tej społeczności, wyrażając swoją opinię o emeryturach w Polsce!

 

Współpraca

 

Godna-Emerytura.pl to serwis stworzony z myślą o przyszłych emerytach. Tu spotykają się zarówno szukający sprawdzonych porad, jak i ci, którzy potrafią rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące inwestowania z przeznaczeniem na jesień życia.

 

Dołącz do grona fachowych doradców! Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji Twojej firmy oraz zamieszczenia informacji o świadczonych usługach. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego zajmie Ci zaledwie kilka minut. W zamian przyniesie wymierne korzyści.

 

Rejestracja Twojej firmy i usług to:

1. Gwarancja skutecznego dotarcia do klientów z Twojej okolicy, zainteresowanych usługami, jakie świadczysz.

2. Możliwość zamieszczania podpisanych nazwiskiem oraz danymi teleadresowymi odpowiedzi na pytania

3. Okazja do wymiany doświadczeń z innymi doradcami.

 

Pozwól odnaleźć się swoim klientom i już teraz zarejestruj się na portalu Godna-Emerytura.pl!