odzyskaj hasło
Zaloguj / Zarejestruj się
Szukaj


Jesteś w: Strona główna > Baza firm

Dodaj informację o sobie lub o swojej firmie. Po zaakceptowaniu będziesz również mógł zgłaszać artykuły do publikacji na portalu godna-emerytura.pl

Możesz też odpowiadać na pytania użytkowników. Dzięki temu zyskasz status Eksperta i zdobędziesz nowych klientów!

Zapraszamy do współpracy!

 • ABC Finansowe Bielsko-Biała
  ABC Finansowe
  Bielsko-Biała, Gazownicza
  telefon - 509 975 530
  strona - www.abcfinansowe.pl
  Obecnie służymy informacjami w temacie ubezpieczeń majątku i życia,ubezpieczeń zdrowotnych , rentowych i komunikacyjnych, kredytów i inwestycji, pomożemy Państwu w obsłudze swojego konta emerytalnego w OFE, doradzimy również osobą poszkodowanym w wypadkach jak ubiegać się o odszkodowania. Głęboki nacisk kładziemy na dopasowanie produktów finansowych do indywidualnych potrzeb klienta . Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w analizie długoterminowych i indywidualnych potrzeb finansowych klienta. Znajdujemy dla Państwa optymalne rozwiązania i kompleksowo zaspokajamy Wasze Potrzeby. Celem analizy potrzeb finansowych, dokonywanej przez naszych Doradców Finansowych jest przygotowanie Rodzinnego Planu Finansowego, który pomoże Wam zadbać o finansową przyszłość i bezpieczeństwo. Istotą naszego doradztwa jest dążenie do budowania wieloletnich, osobistych relacji z osobami, które zdecydują się na korzystanie z naszych usług. Nasz Doradca dopilnuje, aby portfel finansowy klienta był przez lata systematycznie modyfikowany i dostosowywany do zmieniającej się do sytuacji życiowej. Mamy swoje własne, świeże spojrzenie na kompleksowe doradztwo finansowe. Chcemy, by nasza firma nie tylko korzystała z bogactwa rynku finansowego, ale także tworzyła nowe standardy. Wykorzystujemy w tym celu wieloletnie doświadczenia naszych doradców, zdobyte w pracy w najlepszych instytucjach finansowych. Zadbamy: O wszystkie Twoje potrzeby finansowe, od ubezpieczenia życia, samochodu i mieszkania po kredyt mieszkaniowy i zabezpieczenie przyszłej emerytury. Umów się z Doradcą ABC FINANSOWE i nigdy już nie zostaniesz sam w skomplikowanym świecie finansów. Nie trać czasu - analiza finansowa, wybór najlepszych produktów, indywidualny plan finansowy na wiele lat - to wszystko przygotuje dla Ciebie Doradca ABC FINANSOWE Nie trać pieniędzy - nasze doradztwo jest darmowe a proponowane rozwiązania zawsze indywidualnie dopasowane do każdego klienta.
 • multiOFE.pl Gdańsk
  multiOFE.pl
  Gdańsk, internet
  strona - www.multiofe.pl
 • Grzegorz Klonowski Gdańsk
  Grzegorz Klonowski
  Gdańsk, ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk
  telefon - (058) 739 64 10
  strona - www.goldpolska.pl
  Zapraszam na strone http://www.goldpolska.pl. Jestem Prezesem Zarządu Gold Group Incorporation Spółka z o.o.
 • Paweł Janikowski Gdańsk
  Paweł Janikowski
  Gdańsk, GDAŃSK - ZASPA
  telefon - 666 099 125
  Zapraszam do kontaktu osoby zdecydowane do otwarcia polis emerytalnych III filaru. Chętnie przedstawię też informacje o nowym systemie emerytalnym i niezbędności skorzystania z ofert III filaru, a także zaproszę do współpracy.
 • GOLD GROUP INCORPORATION Spółka z ograniczoną Gdańsk
  GOLD GROUP INCORPORATION Spółka z ograniczoną
  Gdańsk, ul. Trzy Lipy 3
  telefon - (0-58) 739 6410
  strona - www.goldpolska.pl
  Grupa Gold to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w sektorze sprzedaży produktów i usług finansowych oraz szeroko pojetego spektrum consultingu światowego. Od wejścia na rynek zbudowaliśmy sieć wielu kluczowych i prestiżowych Partnerów oraz jeden z najsłynniejszych modelów współpracy biznesowej. Zdobyliśmy miano Najbardziej Cenionego Partnera Biznesowego "NCPB" oraz wewnętrzny prestiż Business Fair Play Gold Group "Rzetelna Korporacja & Prestiżowy Partner Biznesowy". Wiodącą specjalizacją naszej firmy jest profesjonalna obsługa rynku usług finansowych z głównymi sektorami inwestycyjnym, ubezpieczeniowym i bankowym. Zajmujemy się także zarządzaniem strategicznym, energią odnawialną oraz kompleksowym doradztwem i consultingiem światowym na najwyższym poziomie. W szeregach naszej firmy znajdują się wysokiej klasy eksperci rynku finansowego, osoby tworzące Top Management. Do naszej grupy należą także prawnicy, dyrektorzy, managerowi, doradcy, przedstawiciele i agenci, dlatego nasi Klienci uzyskują gwarancję, iż powierzona w nasze ręce sprawa będzie prowadzona według najlepszej wiedzy prawniczej, rynkowej oraz biznesowej. Co jednocześnie gwarantuje i zapewnia najlepszą obsługę handlową, w jasny, świadomy i rzetelny sposób. Wyróżnia nas ponadto indywidualne podejście do każdej sprawy, zaangażowanie oraz życzliwy stosunek do Klienta.
 • Izabela Duszyńska - Agent Ubezpieczeniowy Gdańsk
  Izabela Duszyńska - Agent Ubezpieczeniowy
  Gdańsk, Gdańsk i okolice
  telefon - 501267693
  strona - http://port.allianz.pl/izabela.duszynska/
  Ubezpieczenia Allianz
 • Firma JEDYNAK Ryszard Piasecki Grudziądz
  Firma JEDYNAK Ryszard Piasecki
  Grudziądz, ul.Tysiąclecia 86
  telefon - 602199983
  strona - www.mojefinanse.eu
  Ekspert Finansowy
 • Miłosz Mikołajski Kraków
  Miłosz Mikołajski
  Kraków, Kraków
  telefon - 506046151
  Doradca ubezpieczeniowy Generali T.U. S.A., Generali Życie T.U. S.A. Specjalizuję się w ubezpieczeniach na życie (grupowe i indywidualne) oraz majątkowych (mieszkania, domy, firmy). Zapewniam profesjonalną obsługę. Zapraszam do kontaktu.
 • Jacek Ulatowski Piotrków Trybunalski
  Jacek Ulatowski
  Piotrków Trybunalski, Grzybowa 12
  telefon - 0 694 327 357
  strona - www.kontrakt-j-ulatowski.pl
  Wykorzystaj moje doświadczenie na rynku inwestycyjnym. Z największą przyjemnością przywitam Cię w gronie Osób, które już obdarzyły mnie zaufaniem i korzystają z mojej opieki. Zależy mi na tym, aby osoby, które zdecydują się na zawarcie umowy za moim pośrednictwem już we wstępnej fazie zainteresowania inwestycjami wiedziały na czym one polegają i czym się różnią się od innych. Jednak dopiero kontakt bezpośredni ze mną pozwoli na precyzyjne i szczegółowe omówienie konkretnych założeń do wybranego rodzaju programu, pod kątem Twoich wymagań i preferencji. Nie czekaj! Zdecyduj się już dzisiaj na jeden z najatrakcyjniejszych regularnych programów Inwestycyjnych AEGON i AXA. - wszystkie twoje środki w 100% będą zainwestowane w wybrane produkty inwestycyjne. - za pośrednictwem Internetu masz wgląd na swój rachunek przez 24 godziny - wybrane produkty inwestycyjne opakowane są w polisę ubezpieczeniową, która zapewnia nam duże korzyści prawno –podatkowe TWÓJ KAPITAŁ NIE PODLEGA ZAJĘCIOM KOMORNICZYM Każdy inwestor, który wykupi jeden z programów za minimum 3000.00zł rocznie AEGON lub AXA może zostać członkiem elitarnego KLUBU INWESTORÓW Przez co może sobie zapewnić samofinansowanie swojego produktu mając jednocześnie możliwość dodatkowego prestiżowego dochodu jednocześnie. Każdy członek Klubu Inwestorów będzie miał ogromny wpływ na wzrost produktów inwestycyjnych w naszym kraju, które zapewnią rozwój prywatnych produktów emerytalnych, które pozwolą się uniezależnić o państwowych zabezpieczeń jak ZUS i OFE
 • Piotr Pyczak Poznań
  Piotr Pyczak
  Poznań, Pl. Wiosny Ludów 2
  telefon - 785 660 000
 • Piotr Goliszewski Poznań
  Piotr Goliszewski
  Poznań, Półwiejska 25/1
  telefon - 513099835
  strona - www.doradcafinansowy.net.pl
  Specjalista ds. Inwestycji i Kredytów Hipotecznych z ośmioletnim doświadczeniem na rynku. Profesjonalne doradztwo inwestycyjne z zakresu budowania portfeli inwestycyjnych, planów budowania kapitału na przyszłość, zabezpieczeń emerytalnych. Kilkadziesiąt instytucji w jednym miejscu. Pełen profesjonalizm i doświadczenie tworzą wartość, której nie da się przecenić.
 • Open Finance S.A. Poznań
  Open Finance S.A.
  Poznań, Pl. Wiosny Ludów 2 61-831 Poznań
  telefon - 667 983 774
  strona - www.sprawdzonydoradca.pl/piotr-pyczak
  Open Finance jest liderem rynku doradztwa finansowego w Polsce.
 • CENTRUM USŁUG Płońsk
  CENTRUM USŁUG
  Płońsk, 09-100 Płońsk ul.19 Stycznia 28 b
  telefon - 509894842
  Firma zajmuje się ubezpieczeniami i doradztwem finansowym w Towarzystwie Ubezpieczeniowym WARTA S.A Oferujemy pełną gamę ubezpieczeń WARTY: Ubezpieczenia na Życie i komunikacyjne oraz OFE to nasz chleb powszedni. Istniejemy na rynku od 1999 roku.
 • Maryla Pydynowska Płońsk
  Maryla Pydynowska
  Płońsk, 09-100 Płońsk ul.19 Stycznia 28 b
  telefon - 600914532
  Ubezpieczenia to mój żywioł . Jestem Agentem Wyłącznym TU WARTA S.A Mam biura : Płońsku i Legionowie Uwielbiam pracę z ludźmi i kocham ubezpieczenia na życie Jestem Agentem i Doradcą mobilnym Na spotkania dojeżdżam w godzinach odpowiednich dla moich klientów Dużo się uczę i jestem na bieżąco z informacjami na temat Funduszy Inwestycyjnych, OFE i dobrych -sprawdzonych zabezpieczeń życia i Godnej Moje dzieci i ja sama mam kilka Polis na Życie - które to dały mi już swojego rodzaju bezpieczeństwo i pomogły w trudnej dla mnie życiowej sytuacji. Mam nadzieję , że będę pomocą doradczą dla wszystkich , którzy będą jej potrzebować.
 • Alfred Friese Anderson / Four Gates Polska Siemianowice Śląskie
  Alfred Friese Anderson / Four Gates Polska
  Siemianowice Śląskie, Sobieskiego 30 41-100 siemianowice
  telefon - 603 320 211
  strona - www.goldage.pl
  Zpecjalne gwarantowane programy Rentierske i oszczednosciowe. Programy sa oparte na gwarancjach w nieruchomosciach i zlocie fizycznym Wiecej na www.erste-grundwert.com lub www.007.zlotodlakazdego.pl
 • Tomasz Felisiak Szczecin
  Tomasz Felisiak
  Szczecin, Farna 1 lub Wojska Polskiego 32
  telefon - 608880226
  strona - http://ubezpieczeniaszczecin.tnb.pl
 • BEAKAR Szczecin
  BEAKAR
  Szczecin, PRZYJACIÓŁ ŻOŁNIERZA 12/21
  telefon - 693642464
  strona - www.hdi-gerling.pl
  HDI-GERLING T.U TO NIEMIECKO-AMERYKAŃSKA GRUPA KAPITAŁOWA ZAJMUJĄCA SIĘ SZEROKIM ZAKRESEM UBEZPIECZEŃ OSOBOWYCH ORAZ PROGAMAMI OCHRONNYMI I INWESTYCYJNYMI
 • Karol WIŚNIEWSKI Szczecin
  Karol WIŚNIEWSKI
  Szczecin, STAROMŁYŃSKA 18 SCZECIN
  telefon - 914896305
  strona - www.hdi-gerling.pl
  DORADCA FINANSOWO-UBEZPIECZENIOWY
 • Inwesto Warszawa
  Inwesto
  Warszawa, Kolonijna
  Nasi doradcy pomogą Ci wybrać najlepszy program emerytalny. Oferujemy: - IKE - fundusze inwestycyjne - fundusze strukturalne - polisy z funduszem kapitałowym Umów się na spotkanie z naszym ekspertem. Tel. 667 983 266
 • Fundusz Hipoteczny Familia S.A. Warszawa
  Fundusz Hipoteczny Familia S.A.
  Warszawa, ul. Długa 23/25, 00-238 Warszawa
  telefon - 22 831 95 10
  strona - www.familiasa.pl
  Fundusz Hipoteczny Familia S.A. działa w Polsce od lipca 2010 roku. Oferuje nową jakościowo usługę odwróconej hipoteki w formie renty dożywotniej. Propozycja ta skierowana jest do osób powyżej 65 roku życia, które posiadają prawo własności nieruchomości, prawo wieczystego użytkowania albo spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Na podstawie aktu notarialnego emeryt zobowiązuje się do przeniesienia prawa własności do lokalu na fundusz, w zamian za rentę dożywotnią świadczoną w formie comiesięcznych wypłat pieniądza i podlegający waloryzacji zgodnie z GUS. Usługa odwróconej hipoteki gwarantuje seniorom stały dopływ gotówki, który znacznie poprawia standard ich życia zgodnie z hasłem przewodnim funduszu Z nami stać Cię na więcej. Familia S.A. stworzyła system zabezpieczeń, zapewniających klientowi prawo do dożywotniego zamieszkania w swoim lokum, są to: • prawo do dożywotniego użytkowania lokum zapisane w Księdze Wieczystej, dział III; • ustanowienie hipoteki kaucyjnej odpowiadającej wartości nieruchomości (zapis w Księdze Wieczystej, dział IV); • niezbywalność nieruchomości za życia Klienta; • zobowiązanie spółki do niewynajmowania mieszkania za życia Klienta, bez jego zgody. Fundusz Hipoteczny Familia S.A. jako jedyny w Polsce oferuje ponadto dodatkowy bezpłatny pakiet assistance na usługi medyczne oraz bezpłatny pakiet porad prawnych, a także hydraulicznych czy elektrycznych. Fundusz Hipoteczny Familia S.A. jest spółką akcyjną, co stanowi wyjątek wśród polskich funduszy, ponadto posiada najwyższą kapitalizację na rynku i jako FIZ jest nadzorowany przez Komisję Nadzoru Finansowego.
 • Financial House Ltd. Warszawa
  Financial House Ltd.
  Warszawa, 55 Bryanston Street
  telefon - 791-030-030
  strona - www.financial-house.pl
  Optymalizacja Kosztów dla Firm, Płać mniejsze opłaty ZUS, Zmniejszenie kosztów podatków. Jeśli prowadzisz działalność w Polsce i co miesiąc oddajesz znaczną część swoich pieniędzy do ZUS-u, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dzięki naszemu rozwiązaniu, możesz zaoszczędzić na obowiązkowych składkach, a wszystko przy minimum formalności i zgodnie z europejskim ustawodawstwem.
 • Tomasz Małecki Warszawa
  Tomasz Małecki
  Warszawa, Grójecka 42/12, 02-320 Warszawa
  strona - www.fundrival.pl
  Zapraszam na bezpłatną konsultację dotyczącą tego czym powinno się kierować wybierając III filar. Kontakt: t.malecki@fundrival.pl
 • ANNA SUSKA Warszawa
  ANNA SUSKA
  Warszawa, AL. NIEPODLEGŁOŚCI 159 LOK 200
  telefon - 512286611
  strona - www.ubezpieczenia.suska.co
  Kompleksowa obsługa umów OFE, pełne doradzctwo i opieka posprzedażowa. do 70% zniżki na pozostałe produkty ubezpieczeniowe. Agent nr 72284 Grupa Allianz
 • Joanna Troszkiewicz Warszawa
  Joanna Troszkiewicz
  Warszawa, Literacka 4/2
  telefon - 501 287 706
  strona - www.rentierstwo.waw.pl
  Na podstawie analizy potrzeb klienta doradzam najtańszy i najbardziej efektywny wariant programu ubezpieczeniowo-inwestycyjnego.Pomagam uporządkować dokumentację II Filaru i zarządzać środkami zgromadzonymi w OFE. Pomagam dobrać programy inwestycyjne i emerytalne na każdą kieszeń i poziom ryzyka. Doradzam Firmom w zabezpieczeniu się przed skutkami roszczeń finansowych pracowników. Jestem trenerem osobistym w projekcie generowania dodatkowych przychodów rentierskich bazujących na systemie bezinwestycyjnej prywatnej franczyzy.
 • Lepsze Finanse Wrocław
  Lepsze Finanse
  Wrocław, Szewska
  strona - lepszefinanse@wp.pl
  Zajmujemy się tematyką finansową, pomożemy w inwestycjach i pomożeniu swoich oszczędności na przyszłą emeryturę.
 • Andrzej Bobak - Kredyty Hipoteczne Wrocław (D Wrocław
  Andrzej Bobak - Kredyty Hipoteczne Wrocław (D
  Wrocław, Kościuszki 14
  telefon - 604 423 959
  strona - finabo.pl
  Kredyty hipoteczne to dla Ciebie "czarna magia"? Wytłumaczę zawiłości, doradzę odpowiednie rozwiązanie, policzę zdolność. Działamy na terenie Wrocławia, Opola, Poznania i Zielonej Góry. Zadzwoń teraz!
Kliknij na nazwę, aby zobaczyć więcej informacji

Najczęściej czytane