odzyskaj hasło
Zaloguj / Zarejestruj się
Szukaj


Jesteś w: Strona główna > Jak miec godna emeryture > Emerytura ze złota

Emerytura ze złota

Złota emerytura -idealnym rozwiązaniem naszej przyszłości fot.: sxc.hu
dodano 11 Maja 2012


Co chwilę w mediach słychać jak ludzie wykupują euro, dolary, złoto. Nawet, jeśli gospodarka państwa jest stabilna i silna, to warto zainwestować w złoto. Istnieję coś w rodzaju”złotej emerytury”, która jest idealnym rozwiązaniem na zabezpieczenie finansowe naszej przyszłości.

Płacimy pieniądze na ZUS, do OFE oraz IKE, ale wszystko to nie jest dobrym rozwiązaniem, aby zyskać dostatnią emeryturę. Warto postawić na samego siebie i samemu zgromadzić swój własny fundusz na emeryturę.

System depozytowego złota

Jedynym sposobem jest założeniem sobie własnego konta depozytowego i wkładać, co miesiąc do niego złoto, by móc po przejściu na emeryturę skorzystać ze zgromadzonego na koncie złota. Atutem tego rodzaju zabezpieczenia jest fakt, iż złoto nigdy nie straci na wartości, wręcz przeciwnie może tylko i wyłącznie zyskać. Obecnie na rynku jest szeroka gama ofert oszczędzania w złocie m.in. akcje i certyfikaty. Jednakże najlepiej opłacalną inwestycją okazują się sztabki czystego złota. Tego rodzaju złoto przechowywane jest w bezpiecznym skarbcu. Najpierw dokonujemy zakupu w małych ilościach, po czym kiedy uzbieramy z kwoty całą sztabką to zlecamy przywiezienie jej do domu.

Korzyści

Samodzielne odkładanie złota na emeryturę wiąże się z wieloma korzyściami. Złoto gromadzone jest systematycznie i bezpiecznie w skarbcu, bez podatku, bez ryzyka i inflacji.

Popyt złota ciągle rośnie, ponieważ jest ono kontraktowane a jego wydobycie jest coraz kosztowniejsze. To szybki zysk bez podatku Belki, stanowi jedną z najbezpieczniejszych lokat kapitału. Stwórz swój własny plan oszczędnościowy na emeryturę i ciesz się dostatnim życiem w przyszłości. Warto już teraz systematycznie oszczędzać i lokować pieniądze, aby nie zjadły ich podatki. Inwestycja w metale szlachetne pozwoli każdemu z nas godnie zabezpieczyć się na starość.

Z międzynarodowego raportu AXA wynika, że jedna czwarta pracujących Polaków nie ma dodatkowego zabezpieczenia. Warto samemu podjąć kroki, by zapewnić sobie pewniejszą przyszłość i nie dołączyć do grona tych którzy nie oszczędzają na emeryturę, licząc na Państwo .

 

Autor

Sandra Radecka

Ciekawy artykuł?

Podziel się z innymi!
Niestety Twoja przeglądarka internetowa nie obsługuje wymaganej wersji programu flash player.
Zapraszamy na Nokaut.pl Telefony komórkowe!
Pobierz najnowszą wersję Flash Playera

Tagi:

inwestycje w złoto inwestycja AXA system depozytowy depozyt IKE ofe zus skarbiec sztabka złoto złota emerytura

Dodaj komentarz

Wyślij

Polecane Artykuły